Olen lõpetanud 1980.a. Märjamaa Keskkooli (vt klassipilti). Seisan teises reas, kahe tähtsa mehe vahel, koolidirektori L.Vaide ja klassijuhataja M.Normani taga.

Seejärel asusin õppima Tartu Ülikooli, mille lõpetasin 1985.a. ja omandasin matemaatik-pedagoog kutse (vt. Matemaatika teaduskond).

Minu esimeseks töökohaks oli väike armas Kabala põhikool Järvamaal, kus töötasin matemaatikaõpetajana, 1989.aastani. Seejärel siirdusin tagasi kodukohta ja töötasin 14.aastat matemaatika- ning arvutiõpetaja Märjamaa Gümnaasiumis. Aastatel 2001-2004 andsin oma kodukoolis ainult arvutiõpetuse tunde.

1996-1998  õppisin Tartu Ülikooli Arvutiteaduste Instituudis ja omandasin gümnaasiumi informaatikaõpetaja kutse (pilt).

2001.aastast alustasin tööd Tallinna Pedagoogika Ülikoolis ja 2002 aastast töötan Tallinna Ülikoolis lektorina.

2001-2003 õppisin Tallinna Ülikooli magistriõppekaval 'Multimeedium ja infosüsteemid'

 

 2008 a. sügisel alustasin õpinguid Tartu Ülikooli Haridusteaduskonnas doktoriõppes, kuid olin 2012.a. sunnitud omal soovil peale 3-kursusele üleviimist õpingud katkestama. Rasked kaotused (vanemate jäädav lahkumine), mis mind tabasid 2008.a. sügisel ja 2012.a. kevadel, jätsid oma jälje. Tugev ülekoormus ja meeletu stress oli see, mis hakkas tervisele. Kõike pidi tegema täiskiirusel ja -koormusel, aga kui su seljatagune laguneb, siis varisevad paljud asjad kokku.

Abi ei saanud mulle pakkuda ka omad lapsed, kes on suureks kasvatatud ja iseenda elu peal: kes õpib, kes töötab, kes mööda ilma rändamas.Aga, mis seal ikka, tuleb vaadata tulevikku ja sirge seljaga vastu minna uutele väljakutsetele. Miks mitte ka jätkata õpinguid?

Leian, et tasapisi hakkab minust jälle inimene saama, ma armastan oma tööd ja tahan sel rajal ikka veel jätakata:) 

----------------------------------------------------------------------------

Minu CV.

Pea meeles! Antud keskkonna  kasutajanimeks on töökoha meiliaadress ja parooliks elukoht suure algustähega.